Lidl

Re: Lidl

Postautor: Geeeee » 10 kwie 2012, 22:43

Witaj Witku!
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nie jestem ani osobą funkcyjną ani z dużym stażem. Wręcz przeciwnie, pracuję dopiero kilka m-cy. I nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam te nadgodziny. U nas akurat zatrudniają ludzi na pełen etat, sporadycznie na pół - do wykładania towaru. Nawet nie wiedziałam, że gdzieś ktoś pracuje na 3/4 etatu. Dopiero tu wyczytałam.

Kwazimodo - u ciebie kierownik chociaż prosi, żeby zostać dłużej. U mnie nie ma proszenia. Ot - jeszcze nie schodzisz, masz zrobić to czy tamto itp.

Dziękuję za odpowiedzi i czekam na więcej.
Geeeee

Re: Lidl

Postautor: 0707BER » 04 cze 2012, 12:53

W lidlu jest coraz gorzej.Ale to zależy też od kierownika i krs.U mnie traktują pracownika jak człowieka który nie ma życia osobistego :( Grafik układany tylko na tydzień ,nic nie można sobie zaplanować ,prośby grafikowe wcale nie brane są pod uwagę.Już nie wspomnę o urlopach ! W zeszłym roku byłam na urlopie z 2010 roku (całe 26 dni) . Nie istnieje w tej firmie coś takiego jak upomnienie ,od razu wlepia się pracownikowi naganę(3 i masz do wyboru rozwiązanie umowy z paragrafem ,albo za porozumieniem stron). A co do pracy tu młodzi siedzą na kasie ( chłopaki też ) a dziewczyny i ludzie po 40-tce zasuwają na sklepie . dziewczyny dźwigają kartony z bananami ,rozkładają 5-7 palet z warzywami . To naprawdę zrobił się obóz pracy :cry: :evil:

0707BER

0707BER

Poprzednia

Wróć do Ogólne