Decathlon

Decathlon

Postautor: sportowiec » 27 maja 2012, 22:04

Duża sieć dobrze już rozpoznawana w Polsce. Niestety kolejny przykład sieci w której łamie się wszelkie przepisy kodeksu pracy i upadla się ludzi. Dotarły do mnie bardzo niepokojące sygnały z wielu miejsc w Polsce o tym jakie skandaliczne wydarzenia mają miejsce w ich sklepach. Zapraszam do dyskusji...
sportowiec

Re: Decathlon

Postautor: sportowiec » 29 maja 2012, 10:31

Z tego co udało mi się ustalić w Wałbrzyskim sklepie Decathlon Pracuje prawdziwy Lord Farquaad (DYREKTOR), który ma 23 lata jest bardzo niedowartościowanym nieszczęśliwym człowiekiem. W skandaliczny sposób podchodzi do swoich pracowników łamiąc prawo pracy. Zbulwersowani jego zachowaniem są nie tylko pracownicy ale i co niektórzy klienci.Obrazek
sportowiec

Re: Decathlon

Postautor: Mango007 » 04 cze 2012, 16:03

Nie chce nic mówić, ale teraz dyrektorów i kierowników gówniarzy coraz więcej jest. Myślą, ze są Bogami, a tak naprawdę rzeczywistość jest zupełnie inna. Niedługo karłowaty Lord Farquaad będzie chodził kanałami, bo go wszyscy dopadną w końcu. Myślę,że wtedy poczuje prawdziwi smak poniżenia czego życzę mu z całego serca.
Mango007

Wróć do Ogólne