Strona 1 z 1

KM WZZ Sierpień 80 przy Elektrociepłowni w Bydgoszczy

Post: 25 mar 2012, 11:17
autor: Sierpien80Bydgoszcz
Informuję że wychodząc na przeciw oczekiwaniom Pracowników POLOmarket - Detal Sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu. KM WZZ Sierpień 80 przy Elektrociepłowni w Bydgoszczy zawiadomiła Pracodawcę o rozpoczęciu działalności na jego terenie.
Wszystkich zainteresowanych naszą pomocą zapraszamy do biura w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 10/3 po uprzednim kontakcie telefonicznym pod nr. tel. 609-332-668
Pracujemy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę
pozdrawiam Przewodniczący Jacek Siekierski
PS. Obecnie oczekujemy na odpowiedz pracodawcy i podjęcie rozmów o współpracy celem spełnienia oczekiwań naszych Członków.

Re: KM WZZ Sierpień 80 przy Elektrociepłowni w Bydgoszczy

Post: 01 kwie 2012, 9:02
autor: Sierpien80Bydgoszcz
POLOmarket - Detal Sp. z o.o. odpowiedziało na oświadczenie związku o rozpoczęciu działalności na terenie spółki, wyznaczono również osobę do współpracy ze związkiem. Możemy zatem spokojnie rozpocząć pracę dla dobra naszych Członków i dążyć do realizacji Ich oczekiwań. Na stronie związku http://www.sierpien80.bydgoszcz.pl/ po zalogowaniu Członkowie związku mają pełen dostęp do korespondencji z pracodawcą a za pomocą danych dostępnych na stronie związku oraz stronie http://www.sieciowcy.org.pl można zgłaszać swoje uwagi i propozycje poprawy warunków pracy i płacy oraz bhp w Spółce.
pozdrawiam Jacek Siekierski