Podwyżki w Tesco

Re: Podwyżki w Tesco

Postautor: Tatiana » 27 mar 2012, 9:41

Proste stwierdzenie tego co opisujesz - Głupota ludzka nie zna granic!!! :lol:
Awatar użytkownika
Tatiana

Postautor: Mario » 30 mar 2012, 23:40

szczera prawda, ale kto powie to wszystko GŁOŚNO, poza tym forum, "twarzą w twarz"... chyba nikt, bo może się narazić na stratę pracy, a życie nas nie rozpieszcza...a rodziny są na utrzymaniu
Mario

Postautor: HUMA » 31 mar 2012, 22:30

Głosy pojedynczych osób mogą zlekceważyć ,ale jak zacznie o tym mówić głośno większa liczba pracowników to nie będą mogli udawać ślepych i głuchych na to co się dzieje w tej firmie!!! Więc nie dajmy zamykać sobie ust tylko dlatego,że się boimy o nasze miejsca pracy.Życie pokazało,że nasi szefowie mają o wiele więcej do stracenia ( bo to dzięki pracy pracowników podstawowych mogą siedzieć na szczycie) i dopiero jak to do nich dociera to zaczynają swoich pracowników traktować po ludzku . Zgadzam się,że mamy rodziny na utrzymaniu ale to nie znaczy,że mamy całe życie się płaszczyć i dawać poniżać za naszą ciężką pracę!!!
HUMA

Postautor: kasjerka » 02 kwie 2012, 20:08

To prawda poniżanie i szykanowanie jest tu powszechne i każdy się boi odezwać i cokolwiek zrobić, ludzie pozwalają sobą pomiatać, większość uważa że inni to za nich zrobią a tak nie jest, w kupie siła i to do pracowników musi dotrzeć ........... i dotrze kiedyś, byle nie było za późno.
kasjerka

Postautor: Krzysiek » 04 kwie 2012, 19:53

No właśnie.
Awatar użytkownika
Krzysiek

Postautor: Lear » 05 kwie 2012, 0:35

Witam Wracając do tematu jakie są wasze odczucia po przeczytaniu listu do pracowników od Pani Personalnej ? Bo powiem szczerze że nikt nigdy mi tak ładnie i dyplomatycznie nie "powiedział" że jak się nie podoba to mam się zwolnić :/
Lear

Postautor: Krzysiek » 05 kwie 2012, 12:36

No niestety. Coraz częściej słychać, że jak się nie podoba, to wynocha. Jedni robią to z dyplomacją, inni - a często można poczytać na różnych forach w necie, że trzeba było się uczyć, tobyś nie wykładał towaru w Tesco. Ale to wyraźnie pokazuje nic innego jak brak szacunku do pracy innej osoby. Nie wszyscy mogą być prezesami i dyrektorami. Ale wszyscy powinni być uczciwie traktowani za swoją uczciwą pracę.
Awatar użytkownika
Krzysiek

Postautor: Kasiarzyna » 05 kwie 2012, 18:33

Paleciak pisze:Pociulało to Tesco!!! Nastawiali kas samoobsługowych, które się wciąż psują. Dodatkowo ludzie wolą kasować się w normalnych kasach, gdzie obsługuje kasjerka. Niestety, to coraz rzadsze w tej sieci. Jak tak dalej będzie, to stracą klientów.

może nie koniecznie stara, ale np ja po całym dniu na kasie jak wchodzę do tesco i widzę samoobsługówkę to, aż mnie skręca od środka, wole sobie postać w kolejce

a co do podwyżek, mam nadzieję, że wszyscy je dostaniecie, w końcu wam się należą :)
Kasiarzyna

Postautor: el65 » 08 kwie 2012, 11:33

Podwyżki? :lol: :lol: :lol: Już przed Świętami zapowiedziano nam, że będzie ścisła kontrola nad przestrzeganiem 8 złotych zasad Tesco, a na podwyżki się nie zgodzą bo rośnie bezrobocie i jest kryzys, to o czym to świadczy? Kto nie będzie przestrzegał zasad to wyleci jak nic>
el65

Postautor: nnoname » 08 kwie 2012, 22:43

raz że w tesco JUŻ nie pracuje od niedawna ale :
-płaca był jak była czyli lipna
-pracy było od zarąbania
+ ja nie miałem multiscila
+były momenty w których mieliśmy luzy (poważnie)
+nasz dział był najbardziej samodzielnym działem w całym baraku jeśli chodzi o ustalanie grafików,czas pracy,ustalanie zadań,i posiadanie autonomii w podejmowaniu decyzji - po prostu nikt nam się nie wpierdzielał
-konkretnego przeszkolenia BRAK
-jakiś konkretnych materiałów co do obsługi tescowego systemu BRAK
+zapiski poprzednich pracowników w zeszytach + decyzje na własne ryzyko , wyczucie
+niemal zakaz robienia nadgodzin
-te nadgodziny które były nie zawsze ewidencjonowane (nigdy nie było więcej niż 10h w miesiącu)

pewnie jak to czytacie zachodzicie w głowę jak to możliwe w takim miejscu jak to ?? przypadkiem nie mieli nikogo do pracy na magazynie (lokalne bezrobocie 13%) a po poprzedniku został bałagan wydawało by się nie do ogarnięcia więc postawiliśmy im twarde warunki (jak na tesco fakt że ktoś chce się zatrudnić i stawiać warunki to chyba niewyobrażalne by być tak bezczelnym) wprowadziliśmy własny system pracy własny porządek i własny sposób na zarządzania po czym chcieli nam przedłużyć umowy tylko jedna osoba poszła w ten bajzel reszta się wycofała pomimo że byliśmy na tym jednym tesco niemal jak lordowie

wiem że w tym jednym tesco pozwalniali ludzi doświadczonych i zrobili pseudo reorganizacje w ramach której wiele osób zmieniło stanowiska na gorsze z rozmowy z tymi co tam pozostali wynika ze mają surowe zakazy rozmawiania między sobą boją się rozmawiać z klientami generalnie panuje psychoza strachu
nnoname

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tesco