Model płynności TESCO

Model płynności TESCO

Postautor: Ciasteczko » 16 maja 2012, 23:52

Witam!!!

Pytanie dla ksjerów!!! Co sądzisz o wprowadzonym nie tak dawno modelu płynności TESCO??? Moim zdaniem ten model to kompletna pomyłka ponieważ "nie widzi" on pracy jaką kasjer wkłada w wykonywane obowiązki. Nie ważne jak się pracuje bo tak i tak dostaje się na 95% czerwone światło.

Pozdrawiam!!!
Ciasteczko
Ciasteczko

Re: Model płynności TESCO

Postautor: kasjerka » 17 maja 2012, 17:30

Czy możesz wyjaśnić bliżej o co chodzi w tym "Modelu płynności"?
kasjerka

Postautor: anna » 18 maja 2012, 23:19

To jaką kasjer wykonuje pracę , doskonale wiem , ale na czym ma polegać "model płynności"???
Anux
anna

Postautor: Keith » 14 paź 2012, 17:04

Myślałam, ze chodzi o umowę i płatności :), bo jakoś nie widzę w tym nic opłacalnego: 1/2 lub 3/4 etatu z dopełnieniem do całego :o , nadal nie wiem co to. Umowa na 3/4 etatu np, świadczenia jak w umowie a kasa jak za cały etat. Nic, wyżyć się da a czy pójdę na emeryturę nie wiadomo, bo prawdopodobnie nie będzie na niej za co żyć i tak. Jestem osoba uczącą się i prawdopodobnie będzie problem od nowego roku ze mną :], ale pracuję w takim supermarkecie, gdzie naprawdę jest spoko atmosfera i spoko szef, więc mam nadzieję, że się dogadamy :)
Keith

Wróć do Tesco