Terror w Wałbrzychu

Re: Terror w Wałbrzychu

Postautor: Pikus » 15 wrz 2013, 14:54

PracownikObi024 pisze:Pikus jak nie jestes pracownikiem obi to dlaczego sie wypowiadasz w sprawach pracownikow obi

Czytaj ze zrozumieniem!!!!!!!!!
Napisałem, że nie pracuję w OBI Wałbrzych a nie że nie pracuję w OBI. I jak ma być w tej firmie dobrze, skoro tacy ludzie tam pracują
Pikus

Postautor: pracownica024 » 24 wrz 2013, 15:49

PracownikObi024 pisze:Jaki terror ?????????? W zwiazkach zawodowych w zarzadzie przykro to stwierdzic pracuja same lenie i obiboki
Zwiazki traktuja jako przykrywke swojej niekompetencji w pracy .Najlepiej chcieli by zeby wyznaczyc im gabinecik i totalnie nic by nie robili Wyjatkowo dobrze pracuje sie przy obecnym dyrektorze Trudno zrozumiec ludzi ktorzy zadaja taki klam opisujac prace w obi chyba nie pamietaja dawnych czasow jak teraz jest terror to jak nazwac zady tamtych dyrektorow
Po pierwsze dyrektor obecny jest szczerym do bolu człowiekiem , dotrzymuje danego slowa i stawia sprawy jasno widocznie KRETACZOM to nie odpowiada

Pracownik

Pracowałam dwa lata z Sebastianem na dziale ogród i oświadczam że tak pracowitego i uczynnego człowieka to ze świecą szukać.
Bardzo Mi przykro że przeniesiono Go na inny dział.
pracownica024

Postautor: mustafa » 28 wrz 2013, 18:59

pracownica024 pisze:
PracownikObi024 pisze:Jaki terror ?????????? W zwiazkach zawodowych w zarzadzie przykro to stwierdzic pracuja same lenie i obiboki
Zwiazki traktuja jako przykrywke swojej niekompetencji w pracy .Najlepiej chcieli by zeby wyznaczyc im gabinecik i totalnie nic by nie robili Wyjatkowo dobrze pracuje sie przy obecnym dyrektorze Trudno zrozumiec ludzi ktorzy zadaja taki klam opisujac prace w obi chyba nie pamietaja dawnych czasow jak teraz jest terror to jak nazwac zady tamtych dyrektorow
Po pierwsze dyrektor obecny jest szczerym do bolu człowiekiem , dotrzymuje danego slowa i stawia sprawy jasno widocznie KRETACZOM to nie odpowiada

Pracownik

Pracowałam dwa lata z Sebastianem na dziale ogród i oświadczam że tak pracowitego i uczynnego człowieka to ze świecą szukać.
Bardzo Mi przykro że przeniesiono Go na inny dział.

I kompetentnego
mustafa

Postautor: mustafa » 01 paź 2013, 18:53

Pracownik

PracownikObi024- jesteś zadowolony.
Cezary nie wytrzymał nagonki zorganizowanej przez was.
Jak możesz spokojnie spać i nie mieć wyrzutów sumienia
że przyczyniłeś się do utraty pracy przez tego biednego człowieka.
Cezaremu dedykuje
http://www.youtube.com/watch?v=vj7qmWyNfzc
mustafa

Postautor: bobr24 » 05 paź 2013, 20:27

nagonki ?? a pracowałeś z nim ???
bobr24

Postautor: Pikus » 05 paź 2013, 20:41

bobr24 pisze:nagonki ?? a pracowałeś z nim ???

Nie pracowałem ale w przeciwieństwie do Ciebie potrafię słuchać pracowników, którzy szukają pomocyi czytać ze zrozumieniem licznych maili.
A Ty?????? Co zrobiłeś dla swoich kolegów oprócz pod...nia
Pikus

Postautor: mustafa » 11 paź 2013, 19:06

bobr24 pisze:nagonki ?? a pracowałeś z nim ???

Tak pracowałem
mustafa

Postautor: bobr24 » 16 paź 2013, 19:37

Po primo przygłupie nie ma kolegów w pracy ... po secundo weź się za pracę a nie obrabianie dupy ludziom, których nie znasz pajacu ...
bobr24

Postautor: Lojalna » 17 paź 2013, 23:18

Dziś dowiedziałam się że Sebastian nie jest Przewodniczącym.
Dedykuje Jemu ten utwór
http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM
Lojalna

Postautor: TRYGLOW » 25 paź 2013, 22:15

A ja mam do powiedzenia tyle: niedawno umieściłem spory post z opisem co działo się przez lata w OBI i widzę , że został usunięty...Co to za nowa polityka...Teraz to mnie nie dziwi... i ludzie uciekają z wszelkich związków...Kto ma im wreszcie pokazać , że niema się czego bać!!!!!To całe forum jest coś jeszcze warte???!!!
Ostatnio zmieniony 31 paź 2013, 1:47 przez TRYGLOW, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
TRYGLOW

PoprzedniaNastępna

Wróć do Obi