Terror w Wałbrzychu

Re: Terror w Wałbrzychu

Postautor: TRYGLOW » 27 lis 2013, 23:27

Panie Bogusławie...Ostatnio dotarły do mnie nowe niusy...a parę spraw mi teraz naświetlono...
Ma pan misję ratowania "Wałbrzyskiego Marketu"...więc nie będę Panu przeszkadzał. Usuwam się w cień a raczej w mrok...Wielu ludzi w nim pracujących nie zasługuje na drugą szansę łącznie (i tu Pana zdziwię) z niektórymi "związkowcami". Jest w śród nich kupa fałszywych i bez jajowych sprzedawczyków...Lecz są też tam ludzie , którzy zawsze uczciwie pracowali, byli zawsze uśmiechnięci, życzliwi i skromni...Dla nich warto ratować ten market!!!! (piszę to ponieważ wiem, że ONI martwią się o swoją pracę)...
Pozdrawiam i znikam na słowiański OLIMP...
Ostatnio zmieniony 02 gru 2013, 23:30 przez TRYGLOW, łącznie zmieniany 5 razy
Awatar użytkownika
TRYGLOW

Postautor: obibok69 » 28 lis 2013, 0:04

Kolejna edycja "bitwy" zakończona już widać gdzie poszły pieniądze z redukcji etatów na naszym markecie, A.R. nazbierał okrągłe 50 tyś na nagrody pocieszenia.

Aż strach obawiać się 3 edycji.
obibok69

Postautor: Sebastian » 01 lut 2014, 23:47

Pozrawiam Trygłowa, Cezarego i wszystkich członków związku którzy nie zdradzili.
Dedykuje wam
http://www.youtube.com/watch?v=ctixXM2u--E
Sebastian

Postautor: obibok69 » 02 lut 2014, 11:27

A ja pozdrawiam Ogóra, Johnego radyjko i Strusia pędziwiatra którzy nigdy w związku nie byli i szybko się z obi zmyli...

A i zapomniałbym pozdro dla "Listonosza"
obibok69

Postautor: Regina » 08 mar 2014, 23:35

Spoko spoko. Juz sie szkoli dyrektor z Casto na miejsce tego prostaka BL. Każdy lepszy niz to NIC :-)
Regina

Postautor: doradca » 12 mar 2014, 11:47

Regina szkoda, że nie potrafisz docenić tego co masz. Uwierz mi, że wiem o czym mówię. Wasz obecny dyrektor był kiedyś naszym dyrektorem i żegnaliśmy Go z wielkim żalem. Może się zdarzyć, że odejdzie od Was takie NIC, jak nazywasz Waszego dyrektora, a przyjdzie takie COŚ, jakie jest teraz dyrektorem w 035. Zapłaczesz wtedy rzewnymi łzami. Tego oczywiście nie życzę Waszej załodze, bo nikt nie zasłużył sobie na takie COŚ.
doradca

Postautor: SlabyPunktMarketu024 » 05 kwie 2014, 20:55

Regina!!!
Nie boisz się że potym co napisałaś zostaniesz wezwana na komisariat policji.
SlabyPunktMarketu024

Postautor: obibok69 » 16 kwie 2014, 23:10

To teraz na komisariatach rozdają premie, hmmm... no tak bo to takie uroczyste i rzadkie ;)
obibok69

Postautor: TRYGLOW » 01 sty 2015, 20:27

Jak Tam moi bracia Słowianie...żeby coś zmienić należy na początku wyzbyć się mocno zakorzenianej u nas "mentalności niewolnika" .... :lol:
Awatar użytkownika
TRYGLOW

Postautor: TRYGLOW » 31 sty 2015, 18:10

No i następny terrorysta z 024 został pożegnany.... Tylko dlaczego tak późno??? :lol:
Chciałbym z miejsca mu pogratulować zajęcie 1 miejsca w całej sieci w testach dla dyrektorów. :lol:
Tylko wybitna osobistość menadżerska mogła osiągnąć taki wspaniały wynik!!! Tyle lat doradzał i rządził w tym markecie...Wielka szkoda, że sieć pozwala mu odejść. Był też bliskim przyjacielem drugiego genialnego menadżera przez wielkie M, Pana Dyrektora (żółty napój z pianką), Instruktora tańca, kreatora mody, który zawsze wchodził na hale wykonując niezwykle trudny wykrok z prawego bioderka na który wisiała piękna i wypolerowana kabura (prawdziwa skóra)na jego wypasiony telefon z kolekcji Dolce&Nokia...ach.
Kto w Warszawie tych ludzi wybiera i mianuje??? :lol:
Chyba , że to przemyślany cios sieci OBI w stronę Mrówki...Aż współczuję tej polskiej firmie.
Chodziły pogłoski, że ci panowie po odejściu założą prywatna szkołę tańca awangardowego, a tu takie rozczarowanie.
Czekamy na dalsze wybitne osiągnięcia załogi menadżerskiej!!!
Awatar użytkownika
TRYGLOW

PoprzedniaNastępna

Wróć do Obi