OBI 059 księga skarg i zażaleń:)

OBI 059 księga skarg i zażaleń:)

Postautor: szyder059 » 30 gru 2013, 17:16

Zawsze myślałem że struktura zarządzająca w obi wygląda mniej więcej tak:
dyrektor jego z-cy
kierownik i jego z-cy
a tu jednak nie!!! jest niespodzianka w nowym markecie w krakowie...
tutaj po dyrektorze są tzw " Ciecie" to oni decydują co robi pracownik. kiedy może wejść do pracy i kiedy może wyjść z niej, pracowniku obi 059 uważaj jak chodzisz i gdzie i kiedy sra...:) bo cieć grześ i jego kompani piszą właśnie na ciebie notatkę:)
osobiście mi się wydaję że dowódca "ochrony" się nie spełnił w życiu i miał trudne dzieciństwo był bity przez kolegów albo coś w tym stylu i teraz próbuje się odegrać za swoje dzieciństwo ale jak to się mówi słoma z butów zawsze wyjdzie i u pana Ciecia grzesia wyszła.
szyder059

Re: OBI 059 księga skarg i zażaleń:)

Postautor: tagerek » 30 gru 2013, 17:50

stary to nic Powiem ci tak w pewnym markecie na pomorzu W strukturze OBI ochrona chciala uwalis dyrektora za złodziejstwo kombinowali,nagrywali,spisywali, udało sie dyrektor wyleciał ... ale przyszedł jego nastepca i wywalil cala ochrone to tak to dziala reke reke myje...
tagerek

Postautor: winetu » 02 sty 2014, 19:40

No to się zaczeło!!! 059 ruszył z tym co leży im na sercu:) Piszcie na forum o tym jak jesteście traktowani przez dyrekcję i kierownictwo. CZEKAMY !!!
winetu

Postautor: gandalf » 07 mar 2014, 22:45

Witam.
Miałem nieprzyjemność pracy w oBI 059. Moim zdaniem panuje tyrania kierowników i ich zastępców. Jeśli masz swoje zdanie to jesteś na straconej pozycji. Nie należy się dziwić jeśli dostanie się głupie i nie wykonalne polecenie. Nie ważne co to jest ale i tak usłyszysz musisz dać rade albo idź walcz. Są to ludzie, którzy sr.ją niż d.pe mają. Ocenia Cię osoba, która ma taki sam staż pracy jak ty. Z moich obserwacji doszedłem do wniosku że szczególnym brakiem wyobraźnie wyróżnia się kierownictwo ogrodu. Zastępca kierownika Konrad to osoba, która potrafi doprowadzić człowieka do białej gorączki. Facet myśli, że jest dyrektorem całego tego cyrku, on wie lepiej co dla ciebie dobre. Nieważne czy pracujesz na magazynie czy na budowlance, jesteś tylko robolem a on jest pan Konrad i masz być na każdy jego rozkaz. Słyszałem od pewnych osób,że lubi zwalać swoje błędy na innych byle by on był bez winy. A kierowniczka Kasia (takie Ziemskie słoneczko w skali 1:1) i jej słynne pomysły rodem z czeskiego filmu. A nie zapomnijmy o Karolku z mieszkać, który wyjątkowo lubi uprzykrzać życie swoim podwładnym. Pragnę też wspomnieć o zastępcy kierownika magazynu, który wyjątkowo wulgarny sposób zwraca się do pracowników. Ogółem rzecz biorąc cieszę się, że moja przygoda z tym marketem się szybko zakończyła. Na koniec chciałbym też życzyć osobą, które jeszcze pracują w tym domu wariatów i znalezienia normalnej pracy.
gandalf

Postautor: Regina » 10 mar 2014, 23:39

Czyżby kupiec kupczył zamiast zarządzać Marketem? Trzeba znać swoje miejsce w szeregu a nie pchać sie na salony :)
Zwłaszcza powinni o tym wiedzieć jego mocodawcy ( moczodawcy lepiej tu brzmi)... oj Adaś Adaś...
Regina

Postautor: Pikus » 16 mar 2014, 8:19

Regina pisze:Czyżby kupiec kupczył zamiast zarządzać Marketem? Trzeba znać swoje miejsce w szeregu a nie pchać sie na salony :)
Zwłaszcza powinni o tym wiedzieć jego mocodawcy ( moczodawcy lepiej tu brzmi)... oj Adaś Adaś...

Jest takie powiedzenie: nie jednemu psu Burek....
Doprowadza mnie do szału szukanie na siłę autorów poszczególnych postów.
Piszesz o pchaniu się na salony. Reginko widziałaś już rozwinięty przed sobą dywan i czujesz się wyróżniona z szeregu tłumów. A może masz misję do spełnienia tylko jeszcze nie wiesz jaką?
Pikus

Postautor: szyder059 » 17 mar 2014, 0:07

witam.
założyłem ten wątek właśnie po to żebyście się udzielali i wpisywali swoje opinie. opisujcie nie tylko żale i skargi na waszych kierowników( to też przyjemnie się czyta:)) ale również sytuacje śmieszne oraz z życia w naszym markecie. sam się odniosę do kupczenia naszej forumowiczki... jeśli chodzi o Pana Tomasza to życzyłbym wszystkim dyrektorom marketów OBI takiego zaangażowania i poświęcenia w sprawy związane z życiem marketu jakie jak dotychczas przejawia nasz Tomasz:)
szyder059

Postautor: OBIbok59 » 19 mar 2014, 20:48

Witam Was wszystkich ;)

Aż miło poczytać co piszecie o tym markecie xD Niestety też jestem jego częścią.
Co do Dyrektora Tomka nie mogę powiedzieć złego słowa. Jest bardzo zaangażowany w to co się dzieje w markecie nie to co "reszta". Trochę mi go szkoda bo głównie on się stara by wszystko grało a jak go tylko nie ma jest totalna samowolka. Karolek z mieszkać gnębi swoich pracowników, Kasia z ogrodu przeszłaby w końcu na dietę bo jak można tak wyglądać. Najnormalniej jest chyba na budować o ile nie wparuje tam Konrad ze swoimi dziwnymi pomysłami. Dodam jeszcze parę słów o Grzegorzu z ochrony, jak wcześnie zauważył szyder059. Wszystko o wszystkich musi wiedzieć i nawet się nie obejrzysz jak notatkę na Twój temat wyskrobie. A ta jego "zastępczyni"...
Dobry żart ! Nie dość że mała to jeszcze do tej roboty się nie nadaje. Precz z karłami !!

Pozdrawiam tych co w tym domu wariatów (jeszcze) pracują i tych co w porę odeszli.
OBIbok59

Postautor: blondi102 » 26 mar 2014, 12:05

Dzień dobry Wszystkim,

Niestety miałam wątpliwa przyjemność pracować w (jak to wcześniej nazwaliscie) tym cyrku. Rzeczywiście Karolek z mieszkać wyżej sra niż dupe ma a jego komiczne scenki sprzedażowe na pewno przejdą do historii tego marketu. Nie zapominajcie o chamie Marku z techniki. Gość chyba urwał się z choinki. Co do ogrodu słyszałam, że Kaśka strasznie sie drze na swoich pracowników i atmosfera nie jest zbyt przyjemna. Natomiast od ludzi tam pracujących slyszalam, że Konrad jest w porządku i dobrze dogaduje się z pracownikami.

Pozdrawiam wszystkich tam jeszcze pracujacych!!!
blondi102

Postautor: estera » 28 cze 2014, 7:13

czy ktoś może powiedzieć o co chodzi z tymi wypadkami w markecie 059? Market otwarty 6 miesięcy a słyszymy już o drugim wypadku na hali. Czyżby nieodpowiedni ludzie zostali tam wybrani ? a może nieodpowiedni ludzi wybierali pracowników do marketu?
estera

Następna

Wróć do Obi