OBI 059 księga skarg i zażaleń:)

Re: OBI 059 księga skarg i zażaleń:)

Postautor: OBIbok59 » 04 lip 2014, 17:47

Niektóre osoby w tym markecie są wybrane kompletnie z przypadku które na rzeczy się nie znaja. Ostatnio parę osób zwolnili i nie ma ludzi do pracy a później żalą się ze kolejki przy jednej kasie albo że nie ma nikogo do obsługi. Żenada!!!
OBIbok59

Postautor: estera » 17 maja 2015, 21:06

Jak tam pracownicy z 059 ? Rozkręcił się ten wasz market? Ilu was zostało bo bardzo to mnie ciekawi ? Jak tam dyrekcja kierownictwo ? Czy presja wyników w waszym markecie narasta czy też nie ma parcia na wyniki ... jeszcze ?
estera

Postautor: 11111 » 21 maja 2015, 16:20

059 ktory to market. Jakie miasto?
11111

Postautor: Bantini » 14 gru 2015, 22:44

Witajcie ! Wszystkiego dobrego z okazji świąt dla Pracowników OBI Bronowice !

Zmieniło się coś na plus i macie choć to marne 1900 na ręke za przewalanie krzaków czy worów ?
Wywiązał się Szanowny Tomasz z obietnic o podwyżkach czy spełzło na tym że 50 na rękę to maks co mogą dać ?
Jak sprawa z wypadkami nadal jeden gość robi za kilku dostając jeszcze po uszach od szanonych osób decyzyjnych ?

Odwiedziałem was ostatnio i nie widziałem zbyt wielkiego zadowolenia u Pracowników więc doszedłem do wniosku ze nie będe nikogo męczył tematem firmy...

Szkoda mi pracowników którzy przewalają wory z kora , krzaki czy cementy a na widok szanownego DR skaczą z radości , mam nadzieję że wasz szef zachował się jak gość z klasą i dał zarobić a nie mydli wszystkim oczy , wynikami które każdy ma gdzieś..

Zwolniło się wielu wspaniałych ludzi , łącznie z kadrą decyzyjną co daje do myślenia .. czy to rotacja a może okazało się że firma działa na zasadzie mydlenia oczu i obiecywania płac a tak na poważnie płace mają tylko dyrektorzy i kierownicy... a zwykły pracownik mimo tego że tyraz jak smok , nabija nadgodziny mając nadzieje na dodatkową kasę a dostaje z łaska nadgodziny...

Śmiech był kiedyś na myśl o tym zakładzie.. dobre miejsce pracy jeśli ktoś naprawdę ma ciśnienie na kasę..

Jeśli nadal nic nie poszło na plus , zapraszam do spięcia pośladków i zmiany pracodawcy w Krakowie jest sporo nowych marketów budowlanych 2100 na start plus premie za handel a nie męczenie ludzi aby sprzedawali a tak na poważnie nikt im nie da za tą sprzedaż zł...

Pozdrawiam !
Bantini

Postautor: Bantini » 14 gru 2015, 22:48

Mam tylko nadzieję że te święta będą wporządku dla pracowników i nikt się znów nie napcha perfidnie kasą a dla załogi sypnie 40 zł...

Choć Biznes Klasa jest ! Od jest ;)

Pozdrawiam
Bantini

Poprzednia

Wróć do Obi