JAK POWSTAŁ I JAK DZIAŁA SIERPIEŃ80 W OBI

Re: JAK POWSTAŁ I JAK DZIAŁA SIERPIEŃ80 W OBI

Postautor: limonka2341 » 26 kwie 2012, 22:39

Czekamy na informacje...
limonka2341

Postautor: redaxe00 » 26 kwie 2012, 23:06

Czekamy na info, bo sie majowka zbliza i ewentualne premie za kwartal tez by sie przydaly...:)
Troche chore to jest, ze juz prawie maj a market dalej nie wie jaki mial byc target...
Znowu robia sobie z nas jaja i to jawnie,bezpretensjonalnie, w zywe oczy...
Poza tym, miejmy nadzieje, ze 2 maja bedzie meeeega obrot:):):)
Cala zaloga ma byc wtedy w pracy, nie wazne,ze juz w styczniu wpisalem sie na 2 maja na urlop,hehe:):)
Dobrze, ze nie jeden pracodawca na rynku:)
Pzdr4all
redaxe00

Postautor: NADZIEJA » 27 kwie 2012, 10:36

Witam Szanowne grono forumowiczów!
Obserwuję forum od początku i czasem coś napiszę jak mnie ruszy...powinniśmy być obiektywni, ale niektórym do tego daleko.
prezes2012 pisze:Witam wszystkich
Widziałem dziś pod marketem że do akcji protestacyjnych wrócił „Tadek” – dla osób nie znających – Wojciech N. były przewodniczący przez którego wiele osób już nie pracuje, Miałem okazję współpracować na dziale z „Tadkiem” i dziwię się że ta dwulicowa osoba o przerośniętych swych ambicjach ma czelność na to aby pokazywać się przed marketem w którym tak wiele namieszała. Żałuję że kiedyś dałem się wciągnąć w jego rozgrywki i straciłem twarz wśród wielu osób z którymi współpracowałem od lat. Doprowadził do tego że obie kierowniczki już nie pracują a cała załoga z fajnego zespołu stała się wroga dla siebie. Nie chciał go market, nie chciały związki – pracował gdzieś na czarno na budowie gdzie też pewnie go nie chcieli a teraz znów swoją zawiścią ( chorobliwą) próbuje namieszać w miejscu gdzie już nie pracuje i nie powinien się pokazywać. Już jedną stronę internetową z forum przez niego zamknęli i na kolejnej też zaczyna wypisywać swe chorobliwe bzdury. Niech idzie sprzedawać lekarstwa które proponował na markecie – ciekaw jestem czy mamusia o tym wiedziała………… „Tadek” zostaw market w spokoju i idź swoje chore ambicje gdzie indziej realizować. Swoją osobą nie pomożesz marketowi a tym bardziej związkowi.

Żenujące oskarżenia i śmieszne. Uważam iż to nikt inny jak Wojtek nadstawił za nas wszystkich swój własny tyłek, miał przynajmniej odwagę a co poniektórzy to tylko anonimowo na forum lub za plecami oczerniają innych. Poprzednie forum zlikwidowano aby zamknąć nam buzię, aby nie było przepływu informacji.Jeśli chodzi o ambicje Wojtka to dzięki nim właśnie co poniektórzy otrzymali zapomogi i wyciągali po nie ręce czy im się należało czy nie, a wtedy ambicje Wojtka nie przeszkadzały, więc jeśli Wojtek tak bardzo namieszał to nie było Wam wstyd żebrać o kasę, którą to on WOJCIECH i Iwona i Zbyszek dla Was wywalczyli. Kasy już nie ma i choć to niewiele to zawsze coś. A Ci co najwięcej gadają najwięcej z tego skorzystali. Jęzory niech Wam uschną.Ja nie wzięłam ani grosza i nie potrzebuję jałmużny, mam swoją godność,są tacy co naprawdę potrzebują!!!!
Tak więc dla nie znających Wojtka N oznajmiam że to wszystko przez niego i dzięki niemu....
A jeszcze jeżeli w ten sposób wypowiadasz się o koledze z działu to najwyraźniej sam jesteś dwulicowy i kierujesz się zawiścią. Nie dziwi mnie więc fakt, że tak osoba traci twarz przed znajomymi. Sam wystawiłeś sobie opinię, bo faktem jest, że na ogrodzie była zgrana ekipa, ale teraz po Twojej wypowiedzi jasne się stało, że niektórzy skrywali swoje prawdziwe oblicze.
NADZIEJA

Postautor: Pikus » 28 kwie 2012, 6:54

Opisana sytuacja przez Nadzieję dotyczy 019. Mamy nadzieję, że NIE poczuliście się urażeni. Ale jeżeli jest tak bezczelny atak na jednego z naszych kolegów, który bardzo dużo zrobił, nie zamierzamy siedzieć cicho.
Zamknięte forum bardzo przeszkadzało Pracodawcy....
Pikus

Postautor: tadek » 28 kwie 2012, 21:52

Witam wszystkich!
Ostatnio wiele się dzieje i wiele się pisze .....jednak ten wątek miał być poświęcony historii i służyć jako wzór innym pracownikom względem zakładania wstępowania i prowadzenia działalności związkowej! jak obiecałem opisywać będę dalej jak to w OBI powstała organizacja związkowa....

Komitet założycielski Wolnego Związku Zawodowego Sierpień80 powołali SPRZEDAWCY w markecie 019 Kraków w 2010 r.w wielkiej konspiracji albowiem znany nam był "pełen poszanowania" prawa Polskiego stosunek zarządu obi do organizacji związkowych .....
nie chcieliśmy podzielić losu kolegów z Warszawy którzy w 2001 r. powołali Z.Z konfederacja Pracy http://konfederacjapracy.org.pl/glowna.html/id/23
....
OBI spacyfikowało związek, kosztem przegranego powództwa sądowego....sprawa zakończyła się tak....
http://lewica.pl/index.php?id=2321
Powołaliśmy związek SIERPIEŃ 80 znany z działalności w Tesco i z pierwszego w Polsce strajku w hipermarkecie....
Ela Fornalczyk pomogła nam bardzo jej doświadczenie i duch walki wspierał nas w pierwszych dniach i wspiera do dziś

Nie każdy ma na tyle odwagi i siły by reprezentować związek...ba niewielu ma na tyle odwagi by w ogóle w jego szeregi wstąpić ... jednak związek jako organizacja powstał działa i rośnie w siłę! a pracownicy muszą zdać sobie sprawę że tylko wspólne bezkompromisowe działanie w silnych i licznych związkach zawodowych może wpłynąć na poprawę warunków pracy i płacy.
Czytając kolejny wypociny w OBI ekspresie stwierdzam po raz kolejny, że Pracownicy dla zarządu OBI są bezmyślnym bydłem roboczym na które wystarczy jedynie kłamstwo i bat!
tadek

Postautor: 22222 » 04 kwie 2015, 16:35

!!!
22222

Poprzednia

Wróć do Obi