Porozmawiajmy o biedronce

Porozmawiajmy o biedronce

Postautor: arogalska » 28 mar 2012, 16:45

Witam, chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca w biedronce ponieważ staram się dołączyć do tego grona. Polecacie? odradzacie? czekam na opinie, sytuacje z życia wzięte, pozytywy i negatywy tejże sieci. Pozdrawiam.
arogalska

Re: Porozmawiajmy o biedronce

Postautor: acidspam » 05 kwie 2012, 16:52

Pracuję od pięciu lat. Nie spotkałem się z jakimkolwiek łamaniem kodeksu pracy. Nigdy nie było gorzej, niż podpisałem to na umowie o pracę. Z czasem jest tylko coraz lepiej, a pracodawca zaskakuje bonusami.

Część osób oczywiście jest niezadowolona. Spotkałem w swojej karierze osobniki, którym sporo się "należało", każda jednorazowa nagroda za rok stawała się obowiązkiem pracodawcy, a konieczność wykonywania pracy była uwłaczająca ich człowieczeństwu.

Miałem nadzieję, że wchodząc na to Forum, poznam jakieś ciekawe opinie z różnych miejsc w firmie, jakieś ciekawe ploteczki dotyczące nas wszystkich itp. Niestety jak do tej pory większość osób, to osobniki, które opisałem powyżej. Na szczęście proporcje w firmie są zupełnie odwrotne, albo po prostu ja zawsze trafiałem do fajnych zespołów...
acidspam

Postautor: witek12 » 10 kwie 2012, 0:25

Jeszcze zapomniałeś dopisać że jesteś KRS-em :) albo na wyższym stanowisku że tak chwalisz
witek12

Postautor: Sierpien80Bydgoszcz » 10 kwie 2012, 8:55

I teraz mi się zgadza ! Punkt widzenia zgodny z punktem siedzenia !!! dzięki Witek :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Sierpien80Bydgoszcz

Wróć do Biedronka