Pierwsze spotkanie WRZ z przedstawicielami Pracodawcy

Pierwsze spotkanie WRZ z przedstawicielami Pracodawcy

Postautor: Sierpien80Bydgoszcz » 28 kwie 2012, 20:37

26.04.2012r. odbyło się pierwsze spotkanie WRZ Pracowników JMD S.A. z przedstawicielami pracodawcy.
Podczas cyklicznego spotkania przedstawicieli Pracodawcy ze związkami zawodowymi po raz pierwszy dwa z trzech funkcjonujących z Spółce Związków Zawodowych wystąpiły jako Wspólna Reprezentacja Związkowa.
Podczas spotkania które miało momentami przebieg dość burzliwy wyjaśniano zagadnienia związane z ZFŚS, polityką zatrudnienia w JMD S.A. oraz problemy związane z BHP. Wyjaśniono uczestniko spotkania zagadnienia prawne związane z utworzeniem WRZ i cele w jakich została powołana.
Wspólna Reprezentacja Związkowa Pracowników JMD S.A. zgłosiła do protokołu ze spotkania swoje uwagi w powyższych kwestiach a treść protokołu zostanie niezwłocznie udostępniona po zaakceptowaniu jego treści przez strony.
W trakcie spotkania WRZ Pracowników JMD S.A. zadeklarowała otwartość na współpracę z NSZZ Pracowników JMD - Biedronka zgodnie z zasadami na jakich funkcjonuje WRZ.

W drugiej części spotkania do Wspólnej Reprezentacji Związkowej Pracowników JMD S.A. dotarły informacje które spowodowały zmianą strategii strony społecznej ponieważ ich ranga wymaga szczegółowego wyjaśnienia a ich potwierdzenie może mieć istotny wpływ na stan dialogu społecznego w Spółce. :shock: :x
http://www.sierpien80.bydgoszcz.pl/
pozdrawiam Jacek Siekierski - Przewodniczący KM WZZ Sierpień 80 przy Elektrociepłowni w Bydgoszczy
Awatar użytkownika
Sierpien80Bydgoszcz
 
Posty: 20
Rejestracja: 25 mar 2012, 10:44
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Wróć do BiedronkaKto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Theme created by StylerBB.net
cron