Kaufland "wspaniała firma"

Re: Kaufland "wspaniała firma"

Postautor: Tatiana » 15 maja 2012, 13:48

Beatko 7 lat to dość sporo :cry: O który Chorzów chodzi I czy II? Jak długo pracowałyśmy ze sobą?
Awatar użytkownika
Tatiana

Postautor: Iskierka71 » 15 maja 2012, 23:13

Chodzi o Chorzów II, w którym pracowałyśmy od otwarcia. Kierowniczką była Magda H. Z innych Kasjerów Głównych którzy tam pracowali to Aneta Ł, Bartek M, pozniej Iza B.
jak długo pracowaliśmy? Nie pamiętam dokładnie.
Poznałyśmy się na Chorzowie I, gdzie mialam przez krótki czas "praktyki", potem zostalam prxzeniesiona na Piekary ik na otwarcie wrócilam na Chorzow II
Masz mnie na nk - zerknij. Obecnie mieszkam w Holandii^^
Pozdrawiam
Nigdy nie poddawaj się kiedy zgaśnie światło
Gdy cię walnie życia pięść
Nigdy nie poddawaj się dzisiaj nie jest łatwo
Jutro będzie lepszy dzień
Iskierka71

Postautor: Tatiana » 16 maja 2012, 9:15

Tak już sobie wczoraj przypomniałam Beatko, tylko nie byłam pewna ;)
Pozdrawiam cieplutko:)
Awatar użytkownika
Tatiana

Postautor: misiek » 21 sty 2013, 14:50

Witam,
pracuje w kauflandzie od 2-ch lat.
Fakt faktem,że na czas rewizji i wizytacji ciagle jakis BARDZOOO WAŻNYCH osobistości nagle okazuje sie ze istniej cos takiego jak podrecznik OHB i nagle wszyscy pracujemy zgodnie z nim.Na kasach nie ma kolejek bo sa wszystkie obsadzone mało tego jest nadzór na lini.I jak po takim obrazku market ma dostac pozwolenie na ztrudnienie nowego pracownika(np. na miejsce takiego który sam odszedł)skoro nie ma takiej potzreby co z tego ze 50% osób podczas wizytacji to ludzie sciagani z urlopów i wolnych.towar lśni na półkach a wszyscy chodz usmiechnieci i zadowoleni ale to i tak za mało.Bo rzadko kiedy zdarza sie ocena dobra.Szkoda ze takie wizytacje nie sa totalna niespodzianka toby czasami zobaczyli jaki jest rozpiernicz kiedy na zmianie pracuje po 8 osób na cały market.Czesto przychodza zalecenia z centrali co i jak ma by robione czasami nijak majace sie do sytuacji w markecie.Klient nasz pan ma zawsze racje i dziekujmy mu chwalebnie ze do nas przychodzi,całujmy w 4 litery nawet jak nas wyzwie od k.... bo biedny stał według jego odczucia na kasach 30 minut.Wiekszosc problemów bierze sie z małej ilości peronelu przez to ten ciagły brak czasu nawet zeby porzadnie swoja prace wykonać.Ale na opiernicz pracownika znajdzie sie zawsze czas.
Z drugiej strony praca jak praca to Polska a nie zachód i nigdy nie bedziemy pracowac normalnie po częsci ze sami sie na to godzimy i pozwalamy soba pomiatac(bo jak nie trzymac buzi krótko kiedy jesc trzeba a rachunki co miesiac do płacenia)
Jet wiele rzeczy które sa denerwujace ale jak ma sie fajny skład na zmianie to czaami naprawde fajnie sie pracuje i te problemy przestaja miec taka wage;)
Pozdrawiam wszystkim i życze wytrwałości.
misiek

Postautor: wkurzona » 01 sie 2013, 15:46

Hej wszystkim.
Chciałam dołaczyć do grona "narzekaczy" :) i napisac ze to co opisujecie to wszystko prawda!
Ja sie zabezpieczyłam i zapisałam sie do ZZ i nie załuje!
A powiedzcie mi jak to jest z tym WOLNYM WYROWNAWCZYM? czy wiecie do konca jak to działa?
Pozdrawiam.
wkurzona

Poprzednia

Wróć do Kaufland