Strona 1 z 1

Poniżanie

Post: 07 lut 2013, 12:54
autor: Pracownik1944
Wątek z życia wyjęty.
Poniżanie pracowników sieci kaufland jest poprostu śmieszne u nas poniżanie kasjerek prowadzą dwie młodziutkie osoby które pewnie pojęcia nie mają czym jest mobbing. Trafiły do kasy głównej i myślą że boga za kostki chwyciły i są arystokratkami a my wieśniakami. Ich głupie teksty obraźliwe albo te ich polecenia służbowe wydawane przez kasjerów kasy głównej jest poprostu śmieszne i nie wykonalne.
Wczoraj naprzykład u mnie kasjerka kasy głównej szukała naiwnej która pójdzie na tradycję obsługiwać. a skoro żadna z nas się nie zgodziła to wydała polecenie służbowe pracownikowi informacji, który był w obcasach sukience i białej bluzce. Nadmieniam że dziewczyna ostro się postawiła i odmówiła im ale potem zaczął się mobbing sprawdzanie kontrolowanie za karę wysyłanie na działy kiedy były kolejki. Mnie osobiście rozbawiło stwierdzenie że nie ma przeszkód w tym że dziewczyna była nie ubrana odpowiednio ona nie miała tam skakać w tych obcasach tylko obsługiwać.
To się nigdy nie zmieni każdy kto trafi choć milimetr wyżej na krzesło ma za wysokie mniemanie o swojej władzy.
czekajcie za niedługo mamy zebranie opisze wam jak wyglądało. :twisted:

Re: Poniżanie

Post: 27 lut 2013, 15:11
autor: Tatiana
Witam.
Niestety tak to jest, jak na jakieś wyższe stanowisko dostają się nieodpowiednie osoby :shock: Kaufland niestety nie kieruje się rozumem w tym wypadku :lol: Oczywiście nie uwłaczając osobom, które są odpowiednie na stanowiska, ale im mniej inteligentna osoba tym bardziej da się manipulować przez górę :( Niestety nawet dyrektorzy na tym stanowisku nie zawsze są zbyt inteligentni i dlatego firma takich wybiera, bo tacy goście robią wszystko, ażeby utrzymać się na tym stanowisku tzn. wszystko co "góra" im karze jak marionetki.
Pozdrawiam i piszcie o różnych nieprawidłowościach w Kauflandzie

Re: Poniżanie

Post: 25 mar 2013, 19:29
autor: Pracownik1944
No tak tylko Dyrektor nie zawsze wie o wszystkich rzeczach które siedzieja wieczorami a żadna mu nie powie bi sie boi zemsty

Re: Poniżanie

Post: 19 mar 2014, 10:25
autor: kauflandka
Pracownik a ja Ci powiem ,ze nawet jak sie znajdzie osoba ktora leci do Dyra z problemem-to nie z takim poważnym,tylko bzdeta. A najczęściej jest to sutuacja odpowiednia dla tej osoby-czyli nie lubie kolezanki/kolegi bo nie!-to pojde i powiem Dyrektorowi, ze ta osoba nic nie robi ( chociaz zapierdziela ile sił!) i co Dyrektor robi? opierdziela ta osobe ,tak ze zblazowana wychodzi ( jak nie z placzem) a jak postawi sie kierownikowi-wylatuje z pracy!