częstochowa

częstochowa

Postautor: doti2013 » 17 lis 2013, 11:37

Witam to co sie dzieje w Kaufland Częstochowa to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie jak traktowani są pracownicy, a już nie wspomne o serwisantach którzy tam pracują.WBL Pani Morka zastępca Dyrektora traktuje ludzi jak za przeproszeniem( szmaty).Większość pracowników boj się iść do Dyrektora i zgłosić sprawę ponieważ pózniej ta osoba nie ma życia P Morka się mści na niej,a nawet zwolnic z pracy.Czy nie ma odpowiedniej instytucji żeby się tym zajęła.Tylko ze pracownicy tak jak mówię boją się o swoją prace.Ja tam pracowałam i wiem co się dzieje dosyć ze trzeba przyjeżdżać do pracy na 4 rano to często jeszcze zostawać godzinę dłużej gdzie nie mozna było wpisać jako nadgodzina tylko do odbioru była.A z tego co słysze to jest coraz gorzej.Jeszcze chciałam wrócić do sprawy serwisantów za moich czasów było tak że serwisant pracował jak normalny pracownik,duzo więcej godzin niż miał w umowie z swoim serwisem za które nie miał dodatkowo zapłacone przez firmę Kaufland(praca charytatywna,a niech tylko by sie nie zgodził to od razu wylatuje z pracy) nie zajmował się swoimi serwisami tylko musiał rozkładać palety jak zwykły pracownik.
doti2013

Re: częstochowa

Postautor: kauflandka » 18 mar 2014, 10:07

Doti nie tylko w Częstochowie tak jest. W Krakowie tez jest kiepsko!
Nie mozna sie odezwac bo od razu niewygodny pracownik i wylot! Nic a nic nikt nami sie nie interesuje,a jak zgłaszasz problem do centrali-to jest jazda!
NIkt z pracowników nie powie na forum jak jest traktowany!! to normalne! powinni byc ludzie,ktorym mozna zaufac w 100% i być pewnym ze bedzie sie anonimowym-zeby nie było zwolnienia z pracy!
Ulubiency maja dobrze z kierownictwem,dyrektorstwem wbl-ami!
U nas ludzie juz sie psychicznie lecza przez prace w Kauflandzie!! :(
Pozdrawiam.
kauflandka

Wróć do Kaufland