Kaufland

Kaufland

Postautor: karolina84 » 04 kwie 2012, 8:29

Nie wiedziałam że jest taka strona w sieci na której mogą się wypowiedzieć pracownicy marketów różnych.Niestety praca w markecie Kaufland jest identyczna tak jak piszą inni użytkownicy.Właśnie jak ma być jakaś wizytacja to normalnie wszyscy stają na rękach i nogach i właśnie pracownicy byli proszeni żeby przyszli do pracy przez swoich kierowników czasami jest tak że jedna osoba jest na 3 działach i niestety musi zrobić zawsze coś na tych działach.Jeśli chodzi o podwyżki nie ma mowy nie mają funduszy ale pewne składki obcieli żeby góra miała więcej taka jest prawda a my zarabiamy marne grosze za taką ciężką pracę którą rzadko docenia szefostwo i kierownicy.Pracy jest bardo dużo na naszym dziale a zarabiamy mniej niż inne działy czego nie umiemy zrozumieć ponieważ naprawdę na naszym dziale jest bardzo roboty a szczególnie przed świętami lub długimi weekendami wolnymi.Ale mam nadzieje że nie długim czasie zmienię pracę.
karolina84

Re: Kaufland

Postautor: Tatiana » 04 kwie 2012, 9:26

To nie jest strona sieci Kaufland, ani żadnej innej sieci. To strona Stowarzyszenia, na której można podzielić się nieprawidłowościami właśnie z różnych sieci handlowych. Strona ta właśnie została stworzona do tego, aby ludzie pracujący w sieciach handlowych małych i dużych mieli poczucie, że nie są sami ze swoimi problemami i mogą liczyć na Stowarzyszenie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tatiana

Postautor: Kasiarzyna » 05 kwie 2012, 18:29

Karolinko niech zgadnę pracujesz na mięsie :>

To jest normalne, że zwykły pracownik jest od wszystkiego... ja jeszcze chyba tylko na P.T. nie siedziałam :roll:
Kasiarzyna

Postautor: Tatiana » 18 maja 2012, 9:58

Dziwie się tylko, że firma nie wprowadzi zmian w stanowiskach! Po co są stanowiska takie jak: kasjer-sprzedawca, kierownik działu mięso, pracownik PT idp... skoro można zrobić jedno uogólnione stanowisko takie jak: PRACOWNIK SKLEPU! Wtedy nie będzie problemu bo wszyscy będą musieli robić wszystko. Teraz i tak każdy pracownik nie wykonuje swoich obowiązków, bo praktycznie kasjer idzie "ładować w póły", z działu siadają na kasie, a nawet przejmuje się obowiązki "912". To ja się pytam po co są przyjmowani ludzie na różne stanowiska??? a i jeszcze dodam, że pracownicy często gęsto muszą bawić się w ochronę :shock:
Tak na marginesie - BRAWO DLA POMYSŁODAWCÓW REKLAMY TELEWIZYJNEJ :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Tatiana

Postautor: 1antonina26 » 01 wrz 2012, 0:04

Witam
Ja nadal jestem pracownikiem danej firmy i powiem wam że nic a nic się tam nie zmieniło . Szukam jakiego ratunku dla samej siebie bo naprawdę wierzcie mi jestem u kresu wytrzymałości psychicznej. Pracuję na dziale mięso-wędliny i lubię tą pracę ale na WBL stosuje wobec nas mobbing . Jest to osoba która nie ma żadnych skrupułów żeby zmieszać człowieka z błotem a jak pójdziesz na l-4 to masz karę cały miesiąc na 14-23 nie wiem czy to jest zgodne z prawem ? Rozmawiałem już nawet z dyrektorem ale on trzyma z "arystokracją " bo my jesteśmy bydłem nie ludźmi !!!!!!! Pomóżcie mi błagam bo już nie daję rady . Do kogo mam się zwrócić o pomoc ?
1antonina26

Postautor: Tatiana » 17 wrz 2012, 10:28

Witam 1antonina26.
Na głównej stronie podany jest nr telefonu i e-mail gdzie możesz napisać. Pod tym nr czy adresem e-mailowym zostanie udzielona Ci fachowa porada i pomoc!!!
Pozdrawiam gorąco:)
Awatar użytkownika
Tatiana

Postautor: wkurzona » 02 sie 2013, 9:27

antonina26 ma racje! sa osoby ktore nie obcnaja sie i wala prosto z mostu! :( mam kolezanke na tradycji i ta tez juz nerwnicy sie nabawila a mloda dziewczyna :( juz do psychologa chodzi ( bo do psychiatry sie nie dostała) naprawde ciezko jest jak sie ma takich przełozonych :(
I jak to udowodnic ze jestes gnojony ? :( do kogo sie zwrocic o pomoc? bo w pracy ci niefajni maja plecy np u Dyrektora ! :/
wkurzona

Wróć do Kaufland