testy kodów PLU

testy kodów PLU

Postautor: piotr1990 » 08 kwie 2012, 13:00

Czy we wszystkich kauflandach są te przeygnębiające testy kodów PLU??
Co tydzień sadzają Cię przy komputerze, włączają exela, losowo wyświetlają się nazwy 15 różnych produktów i musisz dopisać kody do nich. Z tego co pamiętam to 3 błedy czy więcej to już zakaz pracy na kasie. Tresowanie ludzi i robienie z nich robotów przy głupiej kasie.
piotr1990

Re: testy kodów PLU

Postautor: Tatiana » 10 kwie 2012, 10:13

Myślę, że do tej pory są we wszystkich marketach. Fajnie, że możesz te testy robić osobiście :lol:, bo nie każdym markecie jest na to czas. U nas robiło się przeważnie za kasjerów (oczywiście uważam to za idiotyczne) ponieważ wiecznie były kolejki i brakowało ludzi do pracy, a trzeba było zrobić normę testów PLU na tydzień :lol: Jeżeli chodzi o błędy to nawet jak je zrobisz to co nie posadzą Cię na kasę???, a kto wtedy by pracował jak tak parę kasjerów zrobi po 3 błędy :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Tatiana

Re: testy kodów PLU

Postautor: Pracownik1944 » 07 lut 2013, 12:41

Witajcie
jestem tu nowa ale mogę powiedzieć że są te kody plu są testy jest tak jak było zawsze z tym wyjatkiem że teraz góra sobie siedzie i bezmyslnie zmienia nam kody co pare miesięcy i natychmiast są wprowadzane do testu plu który niema szans zdać wtedy nikt. a potem zaczyna sie ze jestesmy debilkami idiotkami nie potrafimy zapamiętać paru cyferek a kasa główna plu robi przez telefon z informacja one im podają kody ze ściąg albo komputera.
Ale to my jesteśmy kasjerki najgorsze i najgłubsze.
Pracownik1944

Wróć do Kaufland