kontrola klientów jak na lotnisku

kontrola klientów jak na lotnisku

Postautor: piotr1990 » 08 kwie 2012, 13:09

Bardzo mnie bulwersowało zjawisko traktowania każdego klienta jak potencjalnego przestępce. Czyli te głupie wychylania się do wózków (a wystarczyło by głupie lustro), przeglądania każdej gazetki czy nie ma niczego w niej ukryte(np. 32 calowy telewizor XD ), każdego pudełeczka jakie idzie otworzyć i sprawdzić czy to na pewno ten produkt który ma być w środku. Klient oczywiście nie rozumie że każdego musimy tak sprawdzać ile razy dostałem ochszan od klienta że mu do wózka zaglądam. To takie poniżające dla obu stron. Na markecie natomiast zero zabezpieczeń, tylko jedna kamerka skierowana na najdroższe kosmetyki a tak to kompletnie nic! Bramek też nie ma jedynie to 2 ochroniarzy po cywilu których i tak już każdy zna. Dobrze że już nie pracuje w tej złodziejskiej firmie
piotr1990

Re: kontrola klientów jak na lotnisku

Postautor: Tatiana » 10 kwie 2012, 10:08

No tak to jest żenujące :( Niejednokrotnie się słyszy od zdenerwowanego klienta: " do d...y niech pan/pani mi jeszcze zaglądnie". No ale cóż, firma funduje takie traktowanie pracowników przez klientów. Widocznie nie stać firmy na montaż luster, bo przecież muszą mieć na "5" za kolejki i świeżość!!! Jeżeli chodzi o zabezpieczenia to błagam! Jedynimi zabezpieczeniami to są chyba pracownicy, którzy musza pilnować jak nie ma "ochrony" no i oczywiście sami siebie :lol:
Awatar użytkownika
Tatiana

Wróć do Kaufland