W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

O stowarzyszeniu

     Stowarzyszenie Sieciowcy prowadzi działalność w zakresie:obrony Prawa Człowieka do godnej pracy, poszanowania praw pracowniczych, wspierania we wszelkich formach obecnych i byłych pracowników wielkich sieci handlowych, a także edukacji i szkolenia mających na celu podniesienie świadomości prawnej beneficjentów.

 

     Celem Stowarzyszenia jest inicjowanie, wspieranie, bądź organizacja wszelkich przedsięwzięć podejmowanych na rzecz ochrony praw (w szczególności pracowniczych), przeciwdziałania wykluczeniu oraz szeroko rozumianej pomocy społecznej dla osób zatrudnionych w wielkich sieciach handlowych, bądź będących byłymi pracownikami takich sieci.

 

     Uruchomienie serwisu internetowego sieciowcy.org.pl to stworzenie wspólnej płaszczyzny, na której będzie można wymieniać poglądy, szukać rozwiązań problemów pracowniczych oraz pomagać w zakresie prawnym. W tym celu oddajemy do Waszych rąk pomoc prawną – telefonicznie, bądź poprzez pocztę elektroniczną możliwe są konsultacje oraz pomoc w obsłudze prawnej problemów, na które napotykają pracownicy sieci handlowych.