W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.

Informacja prasowa

Informacja prasowa

 

 Rusza kreator pism online!

Przygotowanie profesjonalnego dokumentu z zakresu prawa pracy wymaga pomocy wykwalifikowanego prawnika i wiąże się z wysokimi kosztami. W styczniu 2013 roku pojawiło się przystępne i tanie rozwiązanie, które pozwala na samodzielne opracowanie odpowiedniego pisma. Takim narzędziem jest kreator pism online!

 

Kreator pism online to innowacyjne i unikalne na polskim rynku rozwiązanie, które umożliwia stworzenie w pełni profesjonalnego dokumentu z zakresu prawa pracy bez konieczności konsultacji z prawnikiem. Narzędzie, które zostało uruchomione na stronie internetowej www.radapracownikow.pl, zastępuje eksperta i poprzez wykorzystanie szeregu pytań wspomaga użytkownika w przygotowaniu określonego pisma.

Dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, kreator pism będzie przydatny nie tylko przedstawicielom związków zawodowych i rad pracowników, ale także wszystkim, którzy mają problemy prawne z pracodawcą i chcą je rozwiązać samodzielnie, bez ponoszenia wysokich kosztów. Narzędzie pozwoli w szybki sposób zareagować na nagłe zdarzenie prawne, jak np. wypowiedzenie umowy o pracę czy nałożenie na pracownika kary przez pracodawcę.

Obsługa kreatora jest łatwa i szybka. Pierwszy etap przygotowania dokumentu polega na zebraniu danych niezbędnych do opracowania pisma. Następnie użytkownik, odpowiadając na pytania generowane przez program, określa sytuację faktyczną i prawną. Na podstawie tych informacji kreator tworzy odpowiedni formularz, który użytkownik może zgrać na swój komputer lub bezpośrednio wydrukować

Narzędzie charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością – będzie można z niego korzystać również poprzez urządzenia mobilne. Stworzona zostanie także specjalna wersja oprogramowania na iPhone, a także wersja dla osób niedowidzących.

Korzystanie z kreatora, jest  możliwe na podstawie miesięcznego abonamentu lub poprzez wykupienie dostępu do 24-godzinnej sesji. Cena korzystania z narzędzia jest niższa od usług oferowanych przez prawników. Wysoki poziom merytoryczny projektu realizowanego przez www.radapracownikow.pl Sp. z o.o. zapewnia opieka jednej z wiodących kancelarii prawnych - Wojewódka i Wspólnicy Sp. k., specjalizującej się w prawie pracy.

Kreator pismo online powstał w ramach projektu „Kreator pism online i baza wiedzy sposobem na wykorzystanie sztucznej inteligencji w systemach eksperckich” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1.